Vaše úspěchy

Dosáhli se jste nějakého úspěchu, se kterým se chcete pochlubit? Napište mi, a může se objevit na této stránce, vše bude 100% anonymní.

Máme tady další velkou šikulku: paní K. měla v začátku naší spolupráce všechny hodnoty v pásmu NAD (váhu, tělesný tuk v %, BMI, obvod v pase, celkové tělesné skóre). Po 9ti týdnech je vše v NORMÁLU. Dokonce psala, že po X letech si zase koupila velikost kalhot č. 36. Velká GRATULACE!!!


Jedna krásná proměna, která vám možná také dodá odvahu:
8 měsíců a -10 kg.


Miluji, miluji, miluji tyhle zpětné vazby!!!
Miluji, když klient pochopí skladbu jídla, když mu to dává smysl a zdravou výživu vidí jako puzzle co do sebe zapadá jako jeden dílek vedle druhého.
Na paní jsem moc pyšná, má za 3 týdny dole 3,5 kg ! 

Další šikulka, velká gratulace .
Já vím, že spoustě z vás se nechce počítat, nebo zapisovat, ale až uvidíte chyby v jídle tzv "černé na bílém", pak pochopíte 

Vaše radost je i moje radost!

Tohle prostě miluji !!!
Když někomu pomohu na cestě za zdravějším já, a dostanu zpětnou vazbu, že ta cesta je správná.

Tohle moc ráda vidím, a také ukazuji Úspěch klientky za měsíc!!!Neskutečně na sobě dřela: poctivě plánovala jídlo zapisováním do KT, vše plnila, začala se hýbat. A výsledek je prostě znát. Paní jsem nedělala IVP s jídelníčkem, spolupracovaly jsme pouze formou dohledu: výpočet denního příjmu a rozložení živin, kontroly jídelníčku a online konzultace.Takováhle práce prostě přináší neskutečnou radost .

Paní Z. (cyklování sacharidů)

Paní Z., nejen, že dala dolů 4kg, tuku, ale dokonce nabrala 1kg svalové hmoty. Průměrné výživové hodnoty za týden neklesly pod hodnotu bazálního metabolismu, čímž jsem zabránila ztrátám svalové hmoty. Nízký příjem sacharidů (v nízkých dnech) byl kompenzován vyšším příjmem bílkovin a tuků.

Paní Jana

Paní Jana byla dlouho v "redukčním" příjmu, a její tělo již na snížený příjem nereagovalo. Příjem jsem tedy zvadla na neredukční a paní Jana začala hubnout :-).